Sizden Gelenler

Yaşla beraber dış kulak yolunda biriken doku artıkları buşan dediğimiz tıkaçlar oluşturarak işitme kaybı ve dengesizliğe yol açabilir . Yaşam kalitesi bir anda bozulabilir ufak bir müdahale ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Çok güzel oldu. Nergiz Hanım'a minnettarım. İşini o kadar severek yapıyor ki, güzel sonuçlar çıkıyor.

Ayşenur Çapkın

Teşhisin dogru, tedavin doğru, teşekkürler can dost.

Cem Özgür

My visit 2 weeks ago, to see Dr Nergiz went exteremly well, after tests were taken I am now receiving treatment. The knowledge of Dr. Nergiz is very impressive. I would highly recommend anyone to come to see her and the rest of the staff who are so welcoming. The clinic offers many different ways to help you even if you not are sure it is worth a visit to see how they can help you.

Dawn Marshall

I have been coming to ths clinik for 8 weeks, no problems. Staff & Doctor Nergiz very good, very clean, would recommend ths clinik to anyone.

Norman Marshall

Doktor Nergiz Van den ver Berk,
Sizin sayenizde hem ben, hem eşim, kilolarımızdan kurtulduk. Ben 14 Kg ve eşim 27 Kg verdi. Kendimizi inanılmaz dinamik ve çok formda hissediyoruz. Sadece kilo vermedik, aynı zamanda, sizin muhteşem yöntemleriniz, programınız sayesinde tüm yağlarımızdan kurtulduk. İnanılmaz mutluyuz.

Size ne kadar teşekkür etsek azdır.

NG Klinik´de Güzel bir yüz sizi karşılar. “Hoşgeldiniz ne içersiniz” der. Gülen yüzler tek tek hatırınızı sorar. Sonra kapı açılır; bir melek çıkar. Işıltılı, tatlı ve de iyi kalpli. Bütün bu güzellikleri size verir. Bu güzel dokunuşlar yıldızların ışıltısı gibidir.

Perihan Hoşer

Buraya geldiğim günden beri en mutlu olduğum an! Dudaklarım çok güzel oldu. Bir dudak ancak bu kadar güzel olabilir. Daha güzeli olamaz. Nergiz Hanım’a çok teşekkür ederim.

Şenay Avcı