Medikal

Medikal

“Dünya çapıda kalp-damar hastalığı, kanser, kronik solunum yolu hastalığı, diyabet ve diğer kronik hastalıklar sonucu gerçekleşen yıllık erken ölümlerin çoğu ortak risk faktörlerini; özellkle tütün, sağlıksız beslenme, fiziksek hareketsizlik ve alkölün zararlı kullanımı ortadan kaldırılarak veya azaltılarak önlenebilir.”

Kaynak WHO – Dünya Sağlık Örgütü 2013

Medikal, sağlığı korumak için ve geri getirmek için yapılan uygulamaların tümüne denir. Daha kısa bir ifadeyle “şifa sanatı” dır diyebiliriz. Bir sonraki adım sağlığınıza iyi bakmak ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktır.

NG genel hekimliğin tecrübesi ve hastane olanaklarını acil teşhis ve tedavi amacı için birleştirmiş yepyeni bir konsept sunmaktadır. Basit yaralanmalardan, kronik hastalıklara ve basit cerrahi müdahalelere kadar acil ve güvenilir tıbbi hizmet alabileceğiniz sağlıklı yaşam kliniğidir.

Koruyucu ve tedavi edici hekimlik hızlı ve doğru teşhis, sakatlıkların ve ölümlerin önüne geçmede en önemli basamaktır. NG hızlı ve doğru teşhis için tahlil ve laboratuvar sonuçlarını en hızlı şekilde sonuçlandıracak donanıma sahiptir.