HCG (Tokluk Aşısı)

Zayıflama aşısının vücuda iki yolla etki ettiğini eder. “HCG programı daha ince ve zarif bir görünüm gibi estetik amaçlı kullanımın ötesinde, kiloya bağlı ortaya çıkan yüksek tansiyon, tip 2 diyabet gibi hastalıkların tedavisinde de yardımcı olarak kullanılır. HCG yöntemi ile kişi ilk ay vücut ağırlığının yüzde 10’undan başlayarak rahatlıkla kilo verebilir. Gerekli tetkikler ve analizlerden sonra kişiye uygun doz ve diyet planlaması yapılır.

Nasıl Kullanılır?

Her gün aynı saatte hasta için belirlenen dozda aşı deri altına enjekte edilir. Yıllardır üzerinde araştırmalar yapılan bu zayıflama yönteminde kullanılan HCG gebe kadının plasentadan elde edilir. Plasentadan elde edilen HCG’ nin zayıflama üzerinde çok daha yüksek oranda etkisinin olduğunu göstermiştir.

Neden HCG Aşısı?

Beta HCG sayesinde kişi diyet yaparken açlık hissi yaşamaz. Sorunlu bölgelerde birikmiş yağların erimesiyle vücut sarkmadan biçimlenir. Geleneksel zayıflama kürlerinde, sadece normal yağ rezervlerine saldırılırken ve hastalar deri altı yağ dokusunun kaybından dolayı yaşlanmış ve yorgun gözükürken, Beta HCG küründe normal olmayan yağ depoları eritilir ve bu yağlar kana besin kaynağı olarak aktarılır. Kalça, basen, popo ve baldır bölgesindeki fazla yağlar azaltılır ve fazla kiloların boyutundan ve yaştan bağımsız olarak vücut şeklinin normalleşmesi sağlanır. Yan etkisi yoktur. Aşının içeriğini oluşturan Beta HCG doğal bir maddedir. Bunun yanı sıra HCG’ nin meme kanseri riskini azalttığı da bilinmektedir. Doğal olması nedeniyle erkeklerde de güvenle kullanılabilir.